Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Życie w Londynie

Question Życie w Londynie

Hej,
    jestem tu z pytaniem, w czwartek będę w Londynie czy ktoś z Was pracował w Londynie, albo mieszka w Londynie i może mi coś podpowiedzieć lub podzielić się radą?
    Jadę w ciemno na półtora tygodnia z tego co widzę jest dużo ofert pracy, więc wierzę, że sobie poradzę, aczkolwiek może ktoś z was wie gdzie szukać pracy, żeby znaleźć? Jeśli chodzi o mój angielski to spokojnie się dogadam

Dzięki z góry za wszystkie podpowiedzi

Awatar FuzBal
    Przegląda
    Łódź
    bedziesz szukal roboty na 1.5 tygodnia ?

Nie, jadę teraz do hostelu i mam nadzieję, że zostanę tam na kilka miesięcy.

Członek APSC
    Przegląda
    Świebodzin
    Roboty jest mnóstwo. Począwszy od ulotek, zmywaków, dobra robota to house cleaning sprzątanie. Przed świętami pewnie o pracę nie trudno

Wiem dlatego jadę w ciemno, ale liczę na jakieś praktyczne rady )

Przegląda
    Piła
    Ja mieszkalem w Londynie i pracowalem. Jakby co to chetnie udziele porad. Mozna do mnie napisac na priv albo mailem, jak kto woli

Cytat Zamieszczone przez Demon86 Zobacz posta
    Roboty jest mnóstwo. Począwszy od ulotek, zmywaków, dobra robota to house cleaning sprzątanie. Przed świętami pewnie o pracę nie trudno
    Pytanie jak to wygląda teraz po Brexicie. Pracowałem w Londynie kilka dobrych lat temu - i wtedy było okej. Teraz chyba już nie jest tak kolorowo z pracą - chociaż wciąż, ja mam NIN wyrobiony, więc powinno być łatwiej.

Cytat Zamieszczone przez Adek8 Zobacz posta
    Nie, jadę teraz do hostelu i mam nadzieję, że zostanę tam na kilka miesięcy.
    Jak się udało ostatecznie? Zostałeś i znalazłeś pracę?

No właśnie - teraz jest widmo brexitu, jak w tym temacie?

-----
    https://busfor.pl/autobusy/Warszawa/Rzym

Uprawnienia umieszczania postów