Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Wyjazd na mecz Arsenal - Liverpool 14.08.2016

Wyjazd na mecz Arsenal - Liverpool 14.08.2016

Witam serdecznie.
    Z racji iż jestem zagorzałym kibicem "The Gunners", nadszedł czas, by jechać obejrzeć Naszych Chłopaków na żywo .
    Prośba do Was: gdzie mógłbym znaleźć stronę internetową, miejsce w którym zakupię bilet, lub cały pakiet (ze spaniem? przelotem?) na mecz 14.08.2016 Arsenalu z Liverpoolem?
    Znalazłem kilka stron internetowych, Polskie jak i zagraniczne serwisy, jednak nie wiem czy są warte zaufania :/
    Z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam
    Sławek.

Administrator Awatar ArekInc
    Przegląda
    Lublin/Warszawa
    Jedyne co mi przychodzi do głowy to https://www.thomascooksport.com/Foot...gue/Arsenal-FC ale zapłacisz 5x tyle gdybyś sam sobie wszytko ogarną.

Witam,
    udało mi się kupić 2 bilety na 14.08 na mecz z liverpoolem, kupiłem członkostwo i następnie 2 bilety po 90funtów. Niestety nie wiem czy uda mi się polecieć na ten mecz, i chciałbym zapytać co można zrobić z biletami, jak je sprzedać(za cenę nominalną) osobom które mogą pojechać, czytałem że jest coś takiego jak ticket exchange jestety dla red memberów nie działa.

Przegląda
    Lublin/Warszawa
    Powinien działać. Co Ci się wyświetla?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Napisałem do klubu szybko odpowiedzieli ze jako red nie mogę sprzedawać biletów, mogę je zwrócić do klubu na 72h przed rozpoczęciem meczu
    Ostatnio edytowane przez 0830821 ; 27-07-16 o 11:36

CZe

Chchiałbym równiez kupić bilety ale na 24.09.2016 - mógłbyś napisać jak i gdzie kupiłes bilety - będę mocno wdzięczny?

Przegląda
    Lublin/Warszawa
    Ok to raz a dwa masz jeszcze kogoś dodanego do swojego membera? Wydaje mi się że jak masz sieć to możesz przekazywać bilety między kartami

Cytat Zamieszczone przez ArekInc Zobacz posta
    Ok to raz a dwa masz jeszcze kogoś dodanego do swojego membera? Wydaje mi się że jak masz sieć to możesz przekazywać bilety między kartami

Wydaj mi się że nie da się tak, nie jako red.

Co do zakupu biletów, to musisz kupić członkostwo za ok 35funtów no i otrzymasz kartę i możesz się logować i kupować, można kupić zanim przyjdzie karta

Przegląda
    Lublin/Warszawa
    Ale co się nie da? Przypisać biletu przez swoje konto do red membera w sieci?

Uprawnienia umieszczania postów