Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 61

Wątek: Propozycje oficjalnego zlotu APSC - Sierpień 2017

Administrator Awatar ArekInc
    Przegląda
    Lublin/Warszawa
    Można zrobić w Google

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Przegląda
    Lublin/Warszawa
    Link do ankiety proszę wypełniać do 12 Maja:
    https://goo.gl/forms/x26pbDowxkfAFZtY2

Członek APSC
    Solina jest suuuper i emocje gwarantowane! Niepowtarzalny klimat i zawsze w sezonie dzieje się coś ciekawego. Na pewno takiego zlotu nie zapomnicie...

Członek APSC
    Przegląda
    Mielec
    Rownież słyszałem ze nad Soliną jest świetnie choć sam nigdy jeszcze nie byłem

Przegląda
    Sucha Beskidzka
    Witam wszystkich, mam zamiar razem ze znajomymi również fanami Arsenalu dołączyć do stowarzyszenia z najbliższym naborem, moje pytanie brzmi jeśli chodzi o zlot jak to wyglada i jak przebiega, jeśli jest ktoś to mógłby się wypowiedzieć w tej kwestii jeśli ma doświadczenie i był obecny na wcześniejszych zlotach bardzo chętnie poczytam na co mamy się przygotować z góry dzięki!

Przegląda
    Lublin/Warszawa
    Cześć, możesz sobie przejrzeć zawsze tematy z poprzednich zlotów. Generalnie odbywają się one w Sierpniu w któryś z weekendów (Piątek - Niedziela), ale można się dogadać i przyjechać wcześniej albo zostać dłużej jeśli jest chęć i potrzeba. W trakcie zlotu organizujemy granie w piłkę, oglądanie meczu (jeśli trwa już sezon) i jakieś dodatkowe atrakcje sprzyjające integracji (paintball, kajaki, było zwiedzanie i gry w kopalni soli w Wieliczce), ogólnie rzecz biorąc spędzamy dobrze czas.

Przegląda
    Lublin/Warszawa
    W ankiecie najwięcej głosów zdobyła opcja Soliny i termin 11-13 Sierpnia. W następnym roku proszę Ojtu o wysłanie maila do ośrodka czy nas przyjmą. Jeśli ktoś zna ośrodki w tej lokalizacji to również można zapytać o dostępność terminu.

Niestety, po obdzwonieniu przez Ojtuu wszystkich możliwych noclegów w obrębie Soliny jesteśmy zmuszeni poszukać innego miejsca na zlot w tym roku. Powód? Osoby prowadzące pensjonaty/domki/itp. powiedziały wprost, że im się nie opłaca wynajmować miejsc tylko na 2, ewentualnie 3 noce. Dużo chętniej są skierowani w grupy, które wynajmują miejsca na minimum tydzień czasu.

Zostaje zatem ciągle otwarta propozycja Płacia - http://www.hostelzamosc.pl/
    W terminie 11-13 sierpnia ten hostel będzie miał około 20-25 wolnych miejsc (stan z tamtego tygodnia). Tydzień później ilość miejsc się zwiększy, a w ostatni weekend sierpnia możemy (podobno) się zjawić całym Stowarzyszeniem Koszt - 2 noce to około 85 zł.

Wklejam info z poprzedniego posta:
    Mam oficjalną propozycję zlotu w Zamościu. Termin do uzgodnienia. Może to być tak jak Ojtuu myśli 11-15 sierpień ale ja obstawiałbym 18-20 sierpnia.
    Hostel niedrogi, blisko PKP, blisko zalew zamojski i mury zamojskiej twierdzy (http://www.hostelzamosc.pl/).
    Plan wyglądałby następująco:
    Piątek:
    -piwo
    -wieczorna integracja: kręgle bądź bilard bądź karaoke

Sobota:
    -paintball koło południa (miejsce dobrze znane ze zlotu w Krasnobrodzie)
    -haratanie w gałę bądź w plażówkę nad zamojskim zalewem (kto co woli)
    -piwo i oglądanie meczu (w zależności czy będzie on w sobotę)
    -impreza bądź karaoke

Niedziela:
    -leczenie kaca
    -odjazdy i pożegnanie

Jeżeli wybierzemy termin 11-15 to będzie jeszcze czas na zwiedzanie zamojskich murów (wynajmiemy profesjonalnego przewodnika).

Jesteśmy otwarci na wszelkie inne propozycje (im szybciej padnie jakiś pomysł, tym lepiej).

Członek APSC
    Przegląda
    Zamość
    Jeśli chodzi o Zamość to trzeba jak najszybciej podjąć decyzję bo trzeba ogarnąć wszystko (paintball), zamówić noclegi których może na przykład za tydzień już nie być...
    Męska decyzja...

Przegląda
    Lublin/Warszawa
    Osobiście jestem za opcją Zamościa i tym drugim terminem - w sensie gdzie może pojechać więcej osób. Zazwyczaj było nas ok 30 osób.

Uprawnienia umieszczania postów