Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Propozycje oficjalnego zlotu APSC - Sierpień 2017

Administrator Awatar ArekInc
    Przegląda
    Lublin/Warszawa
    Można zrobić w Google

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Przegląda
    Lublin/Warszawa
    Link do ankiety proszę wypełniać do 12 Maja:
    https://goo.gl/forms/x26pbDowxkfAFZtY2

Członek APSC
    Solina jest suuuper i emocje gwarantowane! Niepowtarzalny klimat i zawsze w sezonie dzieje się coś ciekawego. Na pewno takiego zlotu nie zapomnicie...

Członek APSC
    Przegląda
    Mielec
    Rownież słyszałem ze nad Soliną jest świetnie choć sam nigdy jeszcze nie byłem

Przegląda
    Sucha Beskidzka
    Witam wszystkich, mam zamiar razem ze znajomymi również fanami Arsenalu dołączyć do stowarzyszenia z najbliższym naborem, moje pytanie brzmi jeśli chodzi o zlot jak to wyglada i jak przebiega, jeśli jest ktoś to mógłby się wypowiedzieć w tej kwestii jeśli ma doświadczenie i był obecny na wcześniejszych zlotach bardzo chętnie poczytam na co mamy się przygotować z góry dzięki!

Przegląda
    Lublin/Warszawa
    Cześć, możesz sobie przejrzeć zawsze tematy z poprzednich zlotów. Generalnie odbywają się one w Sierpniu w któryś z weekendów (Piątek - Niedziela), ale można się dogadać i przyjechać wcześniej albo zostać dłużej jeśli jest chęć i potrzeba. W trakcie zlotu organizujemy granie w piłkę, oglądanie meczu (jeśli trwa już sezon) i jakieś dodatkowe atrakcje sprzyjające integracji (paintball, kajaki, było zwiedzanie i gry w kopalni soli w Wieliczce), ogólnie rzecz biorąc spędzamy dobrze czas.

Przegląda
    Lublin/Warszawa
    W ankiecie najwięcej głosów zdobyła opcja Soliny i termin 11-13 Sierpnia. W następnym roku proszę Ojtu o wysłanie maila do ośrodka czy nas przyjmą. Jeśli ktoś zna ośrodki w tej lokalizacji to również można zapytać o dostępność terminu.

Uprawnienia umieszczania postów