Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Typer strzelców 2017/18

Członek APSC
    Przegląda
    Zamość

Typer strzelców 2017/18

Typer Strzelców 2017/18
    1.Każdy gracz typuje i wybiera 3 piłkarzy, którzy według niego strzelą w danej kolejce gola bądź gole. Przy tych piłkarzach podaje się liczby w kolejności od 1 do 3. Liczby te określają punkty, które gracz przypisuje każdemu piłkarzowi.

2.Zasady punktacji:
    - jeśli wytypowany piłkarz zdobędzie gola to gracz uzyska tyle punktów, jaką przypisał temu piłkarzowi liczbę od 1 do 3.
    - jeśli wytypowany piłkarz strzeli więcej niż jednego gola to wtedy mnoży się przypisaną piłkarzowi liczbę razy tyle ile strzelił goli w danej kolejce (meczu).
    - bez względu na to czy dany piłkarz jest obrońcą, pomocnikiem lub napastnikiem punktacja każdego piłkarza z danej formacji dotyczy tak samo bez wyjątków.
    - przypisać liczby od 1 do 3 można tylko jednemu piłkarzowi. Nie może być takiej sytuacji, że dwóch tych samych piłkarzy o tym samym imieniu i nazwisku jest przypisanych do punktacji.

3. Każdy gracz jest zobowiązany podawać swoje typy do 2 godzin przed rozpoczęciem spotkania wtedy kiedy nie ma jeszcze podanych wyjściowych jedenastek.

4. Typujemy tylko i wyłącznie piłkarzy z klubu Arsenal FC.

5. Konkurs tylko i wyłącznie dla Członków i Przyjaciół APSC.

6. Dla trójki zwycięzców (muszą to być Członkowie APSC) przewidziane są nagrody.

7. Typy do placio89

8. Wyniki typowania spotkań z Chelsea, Spurs, Man. City i Liverpoolem liczone są podwójnie ( nie przysługuje już bonus +5)

9.Typujący może wskazać spotkanie w którym Arsenal nie zdobędzie bramki. Typ : ,,bez goli'' . Otrzymujemy 4 pkt za trafienie.

10.W przypadku wytypowania całej trójki strzelców gracz otrzymuje dodatkowo +5 pkt.

Przykład:

Moje typy
    3 - Giroud
    2 - Ozil
    1 - Cazorla

Arsenal FC - Manchester United 4:2 (0:2)
    Ozil (47', 90')
    Giroud(66')
    Sanchez(90')

Rozliczenie punktów:
    Giroud 3 pkt. ( 1 bramka mnożona przez numer przy którym stoi jego nazwisko)
    Ozil 4 pkt. ( 2 bramki mnożone przez numer przy którym stoi jego nazwisko)
    Cazorla 0 pkt. ( 0 bramek mnożone przez numer przy którym stoi jego nazwisko)

Wszelkie uwagi wątpliwości dotyczące typów na PW do placio89

Awatar arturo_afc
    Przegląda
    Kraków
    M9odo się już znudziło?

Zarząd APSC Awatar m9odo
    Przegląda
    Jasło
    M9odo przeszedł na zasłużona emeryturę. . Po tylu latach się należy, a najważniejsze jest aby konkurs przebiegał sprawnie i był na bieżąco aktualizowany czego gwarantować nie mogłem .
    Placio da rade a ja się skupie na wygrywaniu kolejnych konkursów 

Członek APSC
    Przegląda
    Siemianowice Śląskie
    Może dołozymy do podwójnego liczenia United? W koncu teraz mamy Top Six Taka moja mała sugestia.

Członek APSC
    Przegląda
    Zamość
    Może w przyszłości Silent, narazie nie mieszajmy i zostańmy przy top4 do którego wrócimy z przytupem zdobywając mistrzostwo (wierzę w to)

A tak przedstawiają się moje typy na Leicester:
    3-Lacazette
    2-Iwobi
    1-Xhaka

Członek APSC
    Przegląda
    Lublin City
    3-lacazette
    2-xhaka
    1-welbeck

Sorry że nie na PW ale nie mogę przez telefon wysyłać wiadomosci

Członek APSC
    Przegląda
    Zamość
    6+5 m9odo, Ploza, silent, Wiszi,
    5 - Strzelec, arturo, Klapek, Kubi, Kakarot, basti,
    4 - olympic, beLwi,
    3 - placio, Dafi, Domi, Pawlaczek, rilo, Szajmen

Tabela po 2 kolejce.

Wszelkie uwagi do mnie na PW.

2 osoby wysłały typy po 18:45... skasowałem te wiadomości, nie czytałem, narobię sobie wrogów ale będę pilnował terminów a u mnie 2 godziny to 2 godziny. To dopiero początek, napewno odkujecie się w następnych kolejkach.

Płacio, wysłałem typy (za 5pkt tak a propos) o 18:49. Serio 4 min to jest aż taka róznica? -_-

Bring Modo back...

Członek APSC
    Przegląda
    Zamość
    Moje typy na Stoke
    3-Lacazette
    2-Giroud
    1-Ozil

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów