Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Reprezentacja Polski

Przegląda
    Puławy/Lublin
    Mnie ciągle zastanawia, dlaczego gramy taki piach. Co prawda ostatnio może zaczęło się świeć jakieś światełko w tym tunelu, ale to ciągle nie to.
    Skład mimo wszystko, mamy przecież niezły i nie ma co się oszukiwać.
    Trio z Borussi, kilku z Turcji, mistrz Francji, pierwszy bramkarz Arsenalu( i drugi), dwóch z solidnego klubu z Ligue 1 itd.
    Słaba jest obrona, ale środek i atak są naprawdę dobrze obstawione i nie musimy narzekać.
    Niestety z obrońcami typu Jodłowiec nic nie osiągniemy.

W tym roku rekordowe miejsce w rankingu FIFA, jak dobrze pójdzie jesienią, to może być losowanie z pierwszego koszyka na mistrzostwa w Rosji.

dokładnie moim zdaniem losowanie z pierwszego koszyka mamy jak w banku :P

no zobaczymy jak daleko zajdziemy, bo te rankingi to nie wszystko.

Wygrana z Kazachstanem, ale większości pewnie brakowało czegoś w tym meczu. Wynik OK ale przydałoby sie więcej dobrych zagrań, strzałów. I zmiana Milika który z 5-6 sytuacji zmarnował

Zobaczymy z wylosowaną grupą. Trio Senegal, Kolumbia i Japonia będzie ciężkie do przejścia (zwłaszcza przez całą społeczną presję), ale ja tam jestem dobrej myśli .
    Ja nie uważam, że obrona jest tragiczna, bardziej kierunkowałbym błędy w stronę zbytniego cofania się i nieumiejętności dobicia szpilki rywalowi, który przegrywa. Bo jak to jest z tym cofaniem się naszych chłopaków chyba każdy wie...

Uprawnienia umieszczania postów