Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Pomoc przy kontakcie z zagranicznymi SC

smynio
    Guest
    Witam. Dołączam się do kandydatury. Jako że mieszkam i pracuje w Londynie, znam angielski ewentualnie mogę skorzystać z pomocy brytyjskich gunerów z którymi pacuje.
    Pozdrawiam.

Dzieki bardzo, do oficjalnej wspolpracy bedziemy musieli czekac na rekrutacje, a na razie zapraszamy do Pinsow, atmosfera na Porto byla przednia, albo na jakis wspolny wypad na stadion na Reda.

Członek APSC Awatar beLwi
    Przegląda
    Rumia
    Odświeżam trochę starego kotleta. Może warto by pomyśleć na nowo o jakiejś współpracy z zagranicznymi SC? Buttony francuskiego i bułgarskiego chyba są niepotrzebne bo współpracy nie ma. Z tego co pamietam było jakieś zaproszenie od czesko-słowackiego SC, może z niemieckim nawiazać współpracę, węgrami czy skandynawią? Fajnie by było od czasu do czasu zrobić jakiś międzynarodowy zlot, czy też turniej a nawet organizować się razme podczas wyjazdów np. na mecze LM.

Z tego co się orientuje np. Chelsea ma dobre kontakty właśnie z węgrami a od finały LM nawiązali współpracę ze słoweńcami.

Wiem, że jeszcze nie wszystko jest uporządkowane w APSC ale może warto o tym pomyśleć w przyszłości?

Zarząd APSC Awatar m9odo
    Przegląda
    Jasło
    Nie ma problemu tylko jak zawsze potrzebni są ludzie, którzy się tym zajmą. Powiem wprost - w obecnej sytuacji sam tylko zarząd tego po prostu nie ogarnie.Potrzebna pomoc choć z nią wiemy jak bywa ( jest ciężko). Mimo wszystko temat warty odświeżenia. Tak więc czekamy na zgłoszenia i propozycje wszystkich zainteresowanych.

Zarząd APSC Awatar miti
    Przegląda
    Bristol
    Ja mam kontakt z pepikami. Szef ich (chyba szef) mieszka niedaleko polskiej granicy z tego co wiem to Boy go zna (z widzenia?) rozumie po polsku. Kiedys zapraszali nas na turniej do Czech.

Przegląda
    Lubartów
    Cytat Zamieszczone przez miti
    Ja mam kontakt z pepikami. Szef ich (chyba szef) mieszka niedaleko polskiej granicy z tego co wiem to Boy go zna (z widzenia?) rozumie po polsku. Kiedys zapraszali nas na turniej do Czech.
    Jeśli doszłoby np. do wspólnego zlotu w następne wakacje + niemieckie stowarzyszenie to może i jakość AFC by to uczciło jako integrację międzynarodową i chyba pierwszą tego typu

Przegląda
    Lubartów
    Ok. Ja mogę nawiązać kontakt z Niemcami. Tylko niech Zarząd powie jakie oczekiwania co do kontaktu. Zasady współpracy itp

Zarząd APSC
    Przegląda
    Warszawa
    Drexiu, poruszymy te kwestie na najbliższym posiedzeniu

Przegląda
    Lubartów
    Ja po sobotnim grillu posiedzenie miałem rano w niedzielę Ok czekam na informacje

Uprawnienia umieszczania postów