Zobacz wyniki ankiety: Jak widzisz mój pomysł ?

Głosujących
118. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tylko forum dla członków

19 16.10%
  • Tylko forum dla wszystkich ludzi

5 4.24%
  • Strona www i forum dla wszystkich ludzi

51 43.22%
  • Strona www i forum dla członków

43 36.44%
Strona 39 z 39 PierwszyPierwszy ... 29373839
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 390

Wątek: Strona WWW

Moderator Awatar Kubi
    Przegląda
    Lublin
    Podpisuje się pod powyższym postem wszystkimi ręcoma.
    Obecnie forum + facebook/twitter? to chyba najlepsza forma ekspansji, bo to dla wszystkich najwygodniejsza forma komunikacji. Byłoby miło gdyby ta ekspansja była uskuteczniana przy pomocy paru osób, a np. większość zdjęć na fanpage wrzucałem ja.

Co do twittera to trzeba podjąć ostateczną decyzję. Czy zakładamy nowe konto?

Cytat Zamieszczone przez beLwi
    Ludzie nie potrafią napisać zwykłej relacji z wyjazdu czy przesłać fotek do galerii a ma się znaleźć ktoś do administrowania tej strony

Zdaję relację z wszystkich wspomnień związanych z Arsenalem ( ostatnio AFC - LFC i spotkanie Theo) Może nie jest to zbyt obszernie, ale na stronę nikt tego nie dodaje.

Członek APSC Awatar beLwi
    Przegląda
    Rumia
    Majkel jak najbardziej Ty piszesz coś z wyjazdów a reszta?? Nie tylko Ty jeździsz na mecze a co najlepsze to to, że Ty kupujesz bilety na Red'a a reszta głównie zamawia je poprzez APSC i ciężko im napisać relację czy przesłać zdjęcia o które prosił się swego czasu Wojtek a potem Dafi....

Cytat Zamieszczone przez beLwi
    Majkel jak najbardziej Ty piszesz coś z wyjazdów a reszta?? Nie tylko Ty jeździsz na mecze a co najlepsze to to, że Ty kupujesz bilety na Red'a a reszta głównie zamawia je poprzez APSC i ciężko im napisać relację czy przesłać zdjęcia o które prosił się swego czasu Wojtek a potem Dafi....
    Nie zrozumieliśmy się.

Chodziło mi o to, że pomimo napisania opisu wyjazdu, dalej nikt tego nie wrzuca na stronę, a minęło już dobre kilka miesięcy.

Członek APSC Awatar beLwi
    Przegląda
    Rumia
    Ja Ciebie doskonale rozumiem, ale podejrzewam że osoby które kiedyś się do tego zgłosiły dały Sobie po prostu spokój bo ile można prosić i błagać ludzi o to. Fajnie, że opisujesz to wszystko i wrzucasz fotki, ale jedna czy dwie relacje wiosny nie czynią. O to mi tylko chodzi.

Przegląda
    Londyn/Poznan
    Nie wiedzialem w ktorym temacie napisac to pisze tu. otoz posiadam w domu wycinki z gazety o zlocie fanow Arsenalu w Poznaniu ( Glos Wielkopolski ). Moge przeslac foty i mozecie dac na strone w dziale media

Podeślij mi na bielski1@op.pl - Patryk.

Moderator Awatar Kubi
    Przegląda
    Lublin
    Ja wrzucę też na FB.

Członek APSC
    Przegląda
    Bardo
    czy na naszej stronie pojawi się jakaś informacja o historycznym turnieju w Trzciance?

Nad wyrwaniem naszej strony z kryzysu ciągle i intensywnie pracujemy, jednak póki co, nadal o aktualności i wszelkie inne modyfikacje będzie trudno.

Zarząd APSC Awatar m9odo
    Przegląda
    Jasło
    Nasze prace są ukierunkowane na zmiany zarówno w wyglądzie jak i oczywiście merytorycznej zawartości ,,nowej" strony. Chwilę to potrwa ale mamy nadzieje, że uda się przywrócic do życia www.

Uprawnienia umieszczania postów