Strona 1 z 28 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 271

Wątek: Gry

Przegląda
    Dublin/Mielec

Gry

w tym temacie chcialbym poruszyc kwestie gier na pc i konsole.
    w co gracie? na czym? i jakie gry mozecie polecic?
    jak dla mnie to na playstation 2 jest tylko jedna odpowiednia gierka - Pro Evolution Soccer
    obecnie gram w 06 ale z niecierpliwoscia czekam na pazdziernik 07. wtedy ukazuje sie nowa wresja gry pod tyulem PES 2008. obecje jestem zainteresowany podlaczeniem ps2 do interneto zebu grac z innymi ludzi. mam nadzieje ze mi to sie uda jak w najszybszym czasie.
    na pc-ie ostatnio gram w internetowke Warrock. jest to gierka wymiatajaca jak dla mnie moge spedzic na niej nawet 8 godz. dziennie dla zainteresowanych: www.warrock.net jest tam dzial download i mozna ja pobrac za darmo!!!
    z gier samochodowych oczywscie seria NFS do moichh ulubionych nalezy 1-szy underground i mostwanted black edition
    druga samochodowka to colin mcrae 05 symulator jakich malo
    jezeli macie jakies fajne gierki to poprosze o nazwy.
    pzdr

Członek APSC Awatar sliwek
    Przegląda
    Białystok, Śliwowo
    Fakt, mamy filmy, samochody, baby, to czemu nie gry.
    Na rynku jeśli chodzi o nowości i różnorodności wiem tyle co nic. Nie mam czasu i ochoty na granie i testowanie jakiś nowych tytułów, stąd sięgam po to co dobre i sprawdzone lub upgrade'y dobrych symulatorów (PES, Colin - tak, NFS już mniej, ale też).
    A co wg mnie jest godne uwagi? To co wyżej już nie będę powielał. Dodałbym do tej listy grę Gothic ( w trójkę nie dane mi było zagrać z braku laku ). I i II Gothica to było coś. Sztuka sama w sobie. Dopiero po wyłączeniu gry odzyskiwałem świadomość i wracałem do rzeczywistości.
    Odświeżę jeszcze tytuł FIFA na naszym forum. Od 98 do góry, aż do 2003 było spox i te tytuły traktuję jak najbardziej jako grywalne i mogę polecić innym. Dalej już nie będę komentował, ale po cichu liczę na jakiś come back panów z EA.
    Ze gier sportowych to jeszcze NBA i NHL z EA bardzo mi się spodobały. Tutaj też nie wszystkie serie, ale poszczególne roczniki - 2003 i 2005.
    Temat obszerny, zwłaszcza, że dziś wybór większości typów gier jest olbrzymi, poza specyficznymi gatunkami.
    Gry to świetna sprawa, jeżeli podchodzi się do nich z dystansem. Mój kolega jak mu coś nie wychodziło rzucał dżojstikami i klawiaturą, ale ja na szczęście nie miałem takich problemów.

KubaAFC
    Guest
    Ja posiadam Playstation 2 i zgadzam sie z kielbaskowym Pro Evolution Soccer 6 to aktualnie najlepsza gierka na konsole co do PCeta to również pogrywam w PES'a ale gram również w FIFE 07'

kaczoro
    Guest
    Obecnie gram w CS:S, najlepsza gra multi na świecie. NFS: U 2 wg. mnie najlepsza wersja w którą grałem (grałem w 1 2 i most wanted) i FM 2007. No i oczywiście PES6.

Ps. Jeśli ktoś gra w CS'a to niech napisze na gg .

Elvis
    Guest
    gry to 90 % mojego wolnego czasu
    wychowany na serii Street Fighter, która wystarczająco zniszczyła mi psychikę :what: Obecnie pociskam w następujące gry: PES 6, Tekken 5, Fight Night - Round 3.
    Wszystko oczywiście na ps2, ponieważ nie uznaję grania na pc. konsola jest do gier i tego się trzymam od dawien dawna 8)

Członek APSC
    Przegląda
    Lublin City
    Ja katuje FM, a w przerwach pomiędzy managerem pogrywam w PES-a i czasami jak mnie najadzie to odpalam GTA III lub San Andreas

Jako ze musze sie pakowac :P polece tylko najlepsze z najlepszych - gierki, ktorych recenzje mozna sprawdzic na necie, a grac mozna w ciemno bo szanse niespodobania sa napawde niske. Gierzam glownie na laptopie i kompie, jednak teraz zastanawiam sie nad kupnem jakiejs porzadnej konsoli w USA (moze Nintendo Wii... to juz inny temat). Sprawdzone gierki ktore owocuja dlugimi godzinami cudownych przygod to:

Gry sportowe - Zdecydowanie PES 5/6, otoczka Fify (szczegolnie muzyka i licencja) jest wspaniala, ale fizyki PESa nie przebije nic, polecam francuska (mozna sie poduczyc dodatkowego jezyka...) nakladke Yosiffa, czyli 2gb stadionow i 2gb "licencja"... FM 2006 traktowalem jako relikt, ale niestety do 2007 jeszcze nie moge sie przyzwyczaic, jednak lepszej gry o backstage'u pilki po prstu nie ma i raczej nie bedzie...

Przygodowki - Najlpesza gra w jaka kiedykolwiek gralem - Neverhood, nie probowalscie? brac w cieno, przesmieszna, intrygujaca, wciagajaca, genialne zagadki logiczno-zrecznosciowe... Bije na glowe nawet klasyki w stylu Wackow, Runaway w Syberie nie gralem wiec musze sprobowac niedlugo...

Przygodowki/Zrecznosciowki - LBA 1, Little Big Adventure 2, po prostu genialna, ciekawe zagadki, wspaniale przygody...

Bezgatunkowa - Seria Gothic, nie lubie gier RPG, wiec od razu mowie ze to nie jest RPG. Najwspanialsza seria gier w jaka gralem 3 czesc caly czas przechodze (w PL tylko moge grac) i o ile poprzednie dwie czesci zwalaja z nog dialogami, przygodami i akcja, ostatnia czesc trylogi posiada dodatkowo fantastyczna grafike... Z klasykow dodalbym GTA 1... :P

Triller/Horror - F.E.A.R niedosc ze sobie postrzelacie to na pewno w kilku momentach bedziecie sie bali. Kolejna wspaniala seria z powalajaca fabula i zagadkami, przez co podchodzi takze pod logiczna przygodowke jest Silent Hill, genialny klmat i 100% klasyk, niektore zagadki na hardzie czy extreme hardzie sa arcytrudne przez co ich rozwiazanie przynosi niesamowita satysfakcje...

Wyscigi - Z NFS zdecydowaie najlepsza czescia bylo Porshe, ktore ustanowilo niesamowicie wysokie standardy, obecnie do rajdow polecam Colina, a do wszystkiego swietnie dopracowana Toce Race Driver'a...

Strzelanki - Seria Hitman jest bardzo ciekawa, przyjemnie mi sie gralo w Martixa, po filmowym boomie, ale na pierwszym miejscu wymienibym chyba Max'a Payne'a za genialny Bullet Time i nawet ciekawa fabule, przeplatana komiksowa opowiescia...

Online - Jezeli ktos lubi postrzelac do swoich kumpli zdecydowanie polecam stary dobry COD z dodatkiem United Offensive, bardziej skomplikowany i rozsadny niz Medal of Honor, no i klimaty 2 Wojny Swiatowej rzadza, gdyby mnie zaciagali do gierek bardziej "terazniejszych" wybralbym CS...

Strategie - jeden z moich ulubionych rodzajow gier, probowalem chyba wszystko, ale nie wiem dlaczego zadna gierka nie jest w stanie dostarczyc mi tej samej radosci co dlugie godziny spedzone na podbijaniu swiata Zwiazkiem Radzieckim w Red Alercie 2...

Przyjaciel APSC
    Przegląda
    Koszalin
    Osobiście polecam wszystkim cala serie hitman i polecam przechodzenie wszystkich części po kolei, godna zwrócenia uwagi jest tez seria splinter cell.

Biger
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez kaczoro
    Obecnie gram w CS:S
    Ja cały czas łupie w Counter-Strike już od kilku dobrych lat no będzie ich dość sporo nawet

Tylko, że ja gram w klasykę ;] tzn. CS 1.6, bo to właśnie ta wersja jest najlepsza ;] choć coraz więcej ludzi zamienia ją na CS:S, ale ja tam zostaje póki co ciągle przy 1.6 ;]

Jak coś to zapraszam na Bydgoski serverek ;] PCL (Polska Cyber Liga), ja głównie kąszę na PCL 2, dwa to numer serva, bo oni tam mają chyba z 8 serverwów.
    Z innych gier to strasznie mi się podobają gry z serii Prince of Persia ;] gierka normalnie genialna ;] choć dawnooo w nią nie grałem ;] ale wrócę na pewno jeszcze do niej ;] a jak nie to czekam na nowe wydanie ;]

Przegląda
    Dublin/Mielec
    wczoraj poopoludniu kupilem nowa gierke na ps2 Scarface
    wyglad i grywlnosc bardzo przypomina GTA czy Godfather, co jest duzym plusem bo ja lubie takie gry hehe
    no tak wiec jak wlaczylem gre o 14.00 to skonczylem grac ok 23.00 zapominajac calkowicie o swiecie (w tym o meczu :cry: )
    ok ale wracajac do gierki polecam kazdemu jak moze to niech sciagnie sobie na pc-ta lub kupi na ps-a, jezyk w gierce... hmm jak w filmie, prosty dosadny i wulgarny czasami smieszno-wulgarny, ogolnie Tony Montana sie z nikim nie patyczkuje i nie wdaje sie w bezsensowne gadki :mrgreen:
    fabula klasyczna czyli od zera do multigangstera, handelek koksem na ulicy, likwidowanie przeciwnikow za pomoca kilku rodzajow broniy ach...
    czas akcji polowa lat 70 ubieglego wieku - strylowe ubrania, klasyczne samochody, dobra muzyka
    musze leciec do pracy tak wiec napisze tylko tyle, ze
    GORACO POLECAM :mrgreen:

Uprawnienia umieszczania postów