Strona 84 z 84 PierwszyPierwszy ... 3474828384
Pokaż wyniki od 831 do 837 z 837

Wątek: Bilety na Arsenal

Wielkie dzięki za odzew!

Ostatnie pytanie. Czy jeden membership to możliwość zakupu tylko jednego biletu? Czy można nabyć kilka ?

Administrator Awatar ArekInc
    Przegląda
    Lublin/Warszawa
    Cześć, tak. Jedna karta to jeden bilet dla jednej osoby.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

A czy da rade zalatwic wieksza ilosc biletow :P? Niefajnie idzie sie w 2 osoby na mecz ;/

Członek APSC Awatar Siała
    Przegląda
    Gorzów Wlkp.
    Cytat Zamieszczone przez Anett1990 Zobacz posta
    A czy da rade zalatwic wieksza ilosc biletow :P? Niefajnie idzie sie w 2 osoby na mecz ;/
    Spoko, tam będzie jeszcze ok. 60 tys. ludzi. Sami nie będziecie

Witam.

Do sprzednia mam komplet 2 biletów VIP/Hospitality na mecz Arsenal - Manchester United na 07.05.2017 !

W skład biletów VIP wchodzą miejsca siedzące w vipowskiej loży, posiłki/poczęstunki/alkohol przed/w trakcie/po meczu a także darmowe wejście do muzeum Arsenalu.

Proszę o informację na emaila, bo ogłoszenie wystawiłem w różnych miejscach i nie zawsze dam rade zalogować się każdego dnia na każdy portal, a maila sprawdzam na bieżąco.

Email: outag@tlen.pl

Witam,

Jestem tu nowy i przejrzalem watek zeby sie troche zapoznac w temacie i chcialem zapytac jak mozna dostac bilet.
    Wiem ze nie wystarczy rejestracja tylko trzeba zapisac sie podczas rekrutacji do APSC ale co dalej jak juz sie jest czlonkiem APSC ?

Widze ze ArekInc wstawia tutaj jakies aplikacje na bilety i na czym to dalej polega -- zapisuje sie w tedy na taki bilet , oplacam go i ktos mi go przysyla czy odbieram go w jakims miejscu -- jak wyglada taka procedura ?

Administrator Awatar ArekInc
    Przegląda
    Lublin/Warszawa
    Cześć, jest dokładnie tak jak piszesz. Najpierw musisz być członkiem Stowarzyszenia. Później. Z racji tego że bilety dla Stowarzyszeń są rezerwowane najwcześniej, ok 2.5 - 3 mc przed meczem, aplikacje pojawiają się dość wcześnie i trzeba o tym pamiętać. Jak już aplikacja będzie otwarta trzeba wypełnić formularz na bilety i przesłać go na maila apsc oraz wpłacić zaliczkę. Reszta jest dopłacana gdy bilet zostanie przyznany. Bilety są do odbioru na stadionie przed meczem na nazwisko zamawiającej osoby.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów