Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 57

Wątek: Typer Wyników 2014/2015

Moderator Awatar Kubi
    Przegląda
    Lublin
    Typy do mnie do jutra do 14. Ja typuję 3:1 dla naszych.

Moderator Awatar Kubi
    Przegląda
    Lublin
    1 pkt mają wszyscy - olympic, rilo, Ploza, Dafi, Domi, belwi, Strzelec, basti, Pawlak, m9odo, Kubi

jednym słowem - miało być lepiej

Moderator Awatar Kubi
    Przegląda
    Lublin
    Poza tym, problem z typerem dalej nie rozwiązany. Do odwołania wysyłamy typy do mnie. Mecz ze Świętymi przełożony na nie wiadomo kiedy także z tym bym się wstrzymał na Waszym miejscu.

Administrator Awatar ArekInc
    Przegląda
    Lublin/Warszawa
    Kubi, obczaj czy serwer wstał.

Zarząd APSC Awatar m9odo
    Przegląda
    Jasło
    Typ 2:1 dla Arsenalu. Nic się nie zmieniło póki co

Moderator Awatar Kubi
    Przegląda
    Lublin
    Jednak jest dzisiejszy mecz, przełożyli ligowy nam. Miśki, serwer wstał. Kto nie zdąży postawić w typerze, uwzględnione będzie miał głosy na PW.

Moderator Awatar Kubi
    Przegląda
    Lublin
    Więc, tak. Co do meczu z Burnley, wszyscy którzy postawili w typerze wcześniej - typy się zapisały i dostali punkty z automatu. Reszcie dopisze punkty sam. Mecz z Soton, też podobnie ogarnę bo niestety nie wszyscy zagłosowali w typerze.

Członek APSC Awatar Strzelec
    Przegląda
    Warszawa Praga
    Czy wszystko z podliczaniem głosów działa w typerze? Sprawdziłem teraz kilka wyników i coś się nie zgadza.

Przykład meczu z Chelsea. Ten się rzucił w oczy.

Moje punkty

m9odo punkty

Tak samo obstawiony wynik. 3 punkty do 8.

Członek APSC Awatar beLwi
    Przegląda
    Rumia
    Korupcja w typerze APSC Co dziwne w tabeli moodo ma 64 pkt a jak się podlicza w widoku szczegółowym to wychodzi 51 pkt. Ogólnie jest grubo namieszane bo Ja np. dostałem 3 pkt za mecz gdzie typowałem wynik 3:0 a mecz zakończył się wynikiem 0:0, inna sytuacja to nie dostaję punktów za poprawne wytypowanie zwycięzcy meczu.

Moderator Awatar Kubi
    Przegląda
    Lublin
    Generalnie z typerem jest dużo zamieszania obecnie - przez ten moment, w którym go nie było i punkty dodawałem wszystkim ręcznie. Aczkolwiek - poznajcie dwie ważne reguły. Te "punkty zdobyte", które są na screenach to niestety bzdury przez te właśnie komplikacje. Wchodząc w poszczególne kolejki tez widać jakie dziwne rzeczy wyskakują.

Druga reguła jest taka, że typer ma liczyć dobrze i liczy - przynajmniej mojej osobie. Niestety nie mam czasu sprawdzać każdego z osobna, ale jak patrzę na typy moda (w końcu konkurujemy) to zawsze wszystko się zgadzało, niestety. a sprawdzam co kolejkę. Podsumowując w takim razie "na piechotę" typy danej osoby i punkty jakie powinny być przyznane, musi się zgadzać, uwzględniając te parę meczów gdzie typer niestety leżał. Jeśli komuś wychodzi inaczej - proszę o info.

Uprawnienia umieszczania postów